ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Индивидуални патувања - Murite 4* - Разлог
Murite 4* - Разлог

Хотел МУРИТЕ 4*

Цени валидни за период на престој 07.12-09.12.2019

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2019 |

10% за резервација и уплата до 01.12.2019 

 

Тип на сместување

ПОЛУПАНСИОН 

Зграда АЗАЛИА

ЗградаОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

24€

20€

Едноспален апартман (2+2)

28€

24€

Двоспален апартман (4+2)

24€

20€

Доплата за ALL INCLUSIVE : возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. на дополнителнолегло - БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база полупансион – појадок и вечера / all inclusive - појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)
  • Користење на СПА Центар(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Детски кат, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден