ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Индивидуални патувања - St. George Ski & Spa 4* - Банско
St. George Ski & Spa 4* - Банско

8 ДЕКЕМВРИ ВО БУГАРИЈА-БАНСКО

HOTEL „St.George Ski & Holiday“4****

 

(07.12.2019-09.12.2019)

 

Хотелот „St.Georgi Ski & Holiday“ е хотел со 4**** лоциран на само 500 метри од ски лифтот. Располага со соби, студија и апартмани кои се опремени во стилот на древното минато и модерното време и има одлична понуда на дополнителни содржини: внатрешен базен со минерална вода и спа центар. Гостите имаат на располагање финска сауна, арома сауна, парна бања, солна соба со топли клупи, џакузи, детско катче, фитнес, паркинг  и интернет.

 

Цената е по лице и вклучува:

- Две ноќевања  со појадок и стандардна вечера

- Користење на внатрешниот  базен,  финска сауна, парна бања, релакс зона  со топли клупи, џакузи, детско катче, фитнес, паркинг  и интернет

Цената не вклучува:

- Превоз и патничко осигурување                                                                          

Напомена:

- Во студијата  можат да се сместат 2+1 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

- Во апартманите со една спална можат да се сместат 2+2 лица

(2 лица плаќаат 100%, останатите според возраста)

-Деца до 1,99 години бесплатно (со 2 возрасни лица)

- При уплата на три возрасни лица или две возрасни лица и две деца, сместувањето е во едноспален апартман

- Во случај на сместување на две возрасни лица во едноспален апартман, доплата од 10 евра по лице ( за двата дена)

Плаќање исклучиво  во денарска противвредност по курс 1€= 62 денари