ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Thassos - Vila Maria - Potos
Vila Maria - Potos

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 15.01.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020

 

Се наоѓа во централниот дел на Потос, на околу 120m од плажа. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни (брачен кревет и кревети на кат) студија. Сите се опремени со кујна, купатило со туш када, tv, клима, WI-FI тераса.

 

 ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

23.05.-
02.06.

02.06.-
12.06.

12.06.-
22.06.

22.06.-
02.07.

02.07.-
12.07.

12.07.-
22.07.

22.07.-
01.08.

01.08.-
11.08.

11.08.-
21.08.

21.08.-
31.08.

31.08.-
10.09.

10.09.-
20.09.

20.09.-
30.09.

1/2 studio

 

175

295

435

495

545

595

595

595

485

375

215

125

1/3 studio

 

195

315

455

515

565

615

615

615

505

395

235

135

1/4* studio

 

215

345

485

545

595

645

645

645

535

425

265

145

1/4* studio – брачен кревет + кревети на кат.

Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет

Користење на пешкирите и климата вклучено во цената

Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ

 

GPS KOORDINATE:40.611779, 24.607049

 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, WI-FI

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, клима, купатило, ТV, тераса

 

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.