ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Индивидуални патувања - Perun Lodge 4* - Банско
Perun Lodge 4* - Банско

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 15% попуст за резервација до 31.10.2019 | 10 попуст за резервација до 30.11.2019

 

Вид на сместување

07.12-09.12.2019 (2 ПП)

08.12-09.12.2019 (1ПП)

Студио (2+1)

65€

35€

Едноспален апартман (2+2)

70€

38€

• Деца до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно

• Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – доплата 18€

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет

 

Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден