ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
SKI OPENING КОПАОНИК - Milmari Resort 3+*
Milmari Resort 3+*

Teрмин:05.12 - 08.12.2019

 

4 дена / 3 ноќи

149

 

 Во цената вклучува:

  • 3 ноќевање на база Полупансион(Појадок и Вечера-шведска маса)
  • Бесплатно користење наWellnes & Spa услугите Сите гости на SPA&WELLNESS центарот добиваат баде мантил, пешкир и папучи
  • -20% попуст наем на Ски/Борд Опрема
  • -20% попуст на Ски-Карта
  • Ски Бус во склоп на работно време на Ски Центарот Копаоник

Во цената не е вклучено (задолжително):

  • Туристичка такса во износ од 1€ по лице од ден, деца 7 – 15 год. плаќаат 0,50€ по лице од ден. Деца помали од 7 год. не плаќаат туристичка такса
  • Хотелско осигурување во износ од 0,25€ од ноќ го плаќаат сите гости.

Доплата ( не е задолжителна):

  • Превоз на релација Скопје-Копаоник-Скопје 40€ 

Услови за Деца и Возрасни:

  • Деца од 2-11,99 години,плаќат по 50% попуст