ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Milmari Villa

Вила Милмари – Копаоник
Термин: 05.12 - 08.12.2019


4 дена / 3 ноќи

Цена по лице: 60€

 

Во цената е вклучено:
Сместување во Студио / Апартман на база наем на соба
Ваучер за 3h користење на Wellness and Spa во H.Milmari Resort 3+*
20% попуст за изнајмување на ски опрема
Превоз до Ски-Центар во склоп на работно време на Ски Центарот

Во цената не е вклучено (задолжително):
Туристичка такса во износ од 1€ по лице од ден, деца 7 – 15 год. плаќаат 0,50€ по лице од ден. Деца помали од 7 год. не плаќаат туристичка такса
Хотелско осигурување во износ од 0,25€ од ноќ го плаќаат сите гости.

Доплата ( не е задолжителна):
Превоз на релација Скопје-Копаоник-Скопје 40€