ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
ИНДИВИДУАЛНИ ПРОГРАМИ - Grand Hotel 4* - Банско
Grand Hotel 4* - Банско

Нова Година 2020

28.12.2019 – 01.01.2020
Пакет 4 ноќи

Цена по лице во двокреветна стандардна соба

339€

Цена по лице во апартман со 1 спална

379€

минимум 2 лица во соба

 

28.12.2019 – 01.01.2020
Пакет 3 ноќи

Цена по лице во двокреветна стандардна соба

259€

Цена по лице во апартман со 1 спална

289€

минимум 2 лица во соба

Попусти:

 • Дете од 0 - 1.99 години - бесплатно
 • Дете од 0-5.99 години - бесплатно
 • Дете од 6-11.99 години - 50% попуст
 • Трет Возрасен - 30% попуст

Цената вклучува:

 • 4/3 Ноќевања со појадок и вечера на шведска маса;
 • Новогодишна вечера на 31.12
 • Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба;
 • Користење на внатрешен акватоничен базен, детски базен и фитнес центар;
 • Користење на ски гардеробер, shuttle bus хотел - ски лифт - хотел;

Задолжително:

 • Tуристичка такса од 1 еур по лице на ден;

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Паркинг:

 • Паркинг - бесплатно околу хотелот (необезбеден паркинг)
 • Паркинг пред влез на хотелот - со доплата 5 еур на ден (обезбеден со камери)