Vrasna & Stavros & Asprovalta - Vila Oasis - Asprovalta
Vila Oasis - Asprovalta

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 15.01.2020

10% ПОПУСТ ЗА 40% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020

 

Се наоѓа на пешачката зона во Аспровалта во централниот дел на летувалиштето, оддалечена околу 30m од плажата. Делумно е  реновирана, со слаткарница / пицерија на приземјето, каде што гостите кои престојуваат во куќата имаат специјален попуст...

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување

23.05.-
02.06.

02.06.-
12.06.

12.06.-
22.06.

22.06.-
02.07.

02.07.-
12.07.

12.07.-
22.07.

22.07.-
01.08.

01.08.-
11.08.

11.08.-
21.08.

21.08.-
31.08.

31.08.-
10.09.

10.09.-
20.09.

20.09.-
30.09.

1/2

studio

145

205

315

425

495

535

565

565

565

445

325

245

145

1/3

studio

155

225

345

455

515

565

595

595

595

475

355

265

155

1/4+1 apartman BPM

205

295

465

655

775

855

895

895

895

765

575

375

205

1/4 apartman PM

225

315

495

685

805

885

925

925

925

795

605

405

225

1/4+1 apartman PM

235

335

515

705

825

905

945

945

945

825

635

435

235

BPM-страничен поглед море; PM-поглед на море

Цената вклучува користење на интернет, клима и пешкири

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да престојува без сопствен кревет

 

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна и 1 брачен кревет или 2 единечни кревети.

1/3 studio – во една просторија чајна кујна и 1 брачен кревет 1 1 единечен кревет.

1/4 apartman – во една просторија кујна и канабе кое се развлекува во брачен кревет, во другата просторија брачен кревет.
1/4+1 apartman -  во една просторија кујна со канабе кое се развлекува во брачен кревет и фотелја на развлекување, во другата просторија брачен кревет.

GPS КООРДИНАТИ: 40°43'07.4"N 23°42'29.0"E

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, кафе бар

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, LCD TV, решо, балкон, Wi-Fi

 

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.