ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Индивидуални патувања - Regnum 5* - Банско
Regnum 5* - Банско

Apart Hotel Regnum 5*, Bansko

https://regnum.bg/

LAST MINUTE

тип на сместување

07.12.2019 - 09.12.2019   ноќевање со појадок

07.12.2019 - 09.12.2019         појадок и вечера

Executive Suite  за 2 лица

59,95 €

70,85 €

возрасен на дополнително легло

28,34 €

31,61 €

дете до 9.99 г на дополнително легло

0,00 €

9,81 €

Минимум престој

2 ноќи

2ноќи

Во цената е вклучено

ноќевање на вечер за лица на редовно легло според бројот на ноќи


внатрешен базен со детски дел, финска сауна, парна бања, релакс зона, фитнес

Регнум Аква Парк, игротека

надворешен паркинг (ограничени места )

транспорт до Регнум Термална Бања

10% попуст на  SPAтретманите

Максимум сместување

Executive Suite - мин 2лица, максимум 2возрсни +1 дете или 3 возрасни

Grand Suite - минимум 4 возрасни,максимум 4возрасни +2 деца или 5 возрасни

Доплати

поглед планина - 5 еур на ден

Deluxe suite - 5еур на ден

Deluxe suite поглед планина- 10.00еур на ден

GRAND Suite ( апартман со две спални )  - 55 на соба на ден