ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
WELLNESS & SPA - Hot Springs Spa 4* - с. Бања
Hot Springs Spa 4* - с. Бања

Hotel Hot Springs 4*, с Бања

https://hotsprings-spa.com/bg/

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

3=4 за престој во период 23.09 - 19.12.2019

тип на сместување

08.09.2019 - 28.11.2019

29.11.2019 - 19.12.2019

петок и сабота

недела - четврток

петок и сабота

недела -четврток

по лице во Double Comfortт соба

€ 59,41

€ 48,51

€ 62,68

€ 52,87

по лице во double executive соба

€ 62,68

€ 51,78

€ 68,13

€ 55,59

по лице во  Alpin Studio

€ 70,31

€ 59,41

€ 74,67

€ 63,77

по лице во  Junior suite

€ 80,66

€ 70,31

€ 87,75

€ 76,85

Во цената е вклучено

ноќевање по лице на база појадок и вечера

внатрешен и надворешен базен, турски хамам, парна бања, солена соба, финска сауна 80 ̊C и 90 ̊C, Био сауна 65 ̊C,  тепидариум, лакониум

интернет , паркинг, фитнес, детско катче

мин престој за викенд 2 ноќи

максимум сместување

DBL COMFORT ROOM - 2 лица

DBL EXECUTIVE ROOM - 2 +1 лице

ALPINE STUDIO - 2 +2 лица

JUNIOR SUITE - 2 +2 лица

Попусти

дете 0-5.99 г на дополнително легло- бесплатно

дете 6 - 11.99г на прво дополнително легло - 27 еур на ден

дете  6 - 11.99 г на второ дополнително легло- 18 еур на ден

возрасен / дете 12 и над 12 год. на прво дополнително легло- 35 еур на ден

возрасен / дете12 и над 12 год. на второ дополнително легло - 27 еур на ден