ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
BANSKO - Grand Royale 4*
Grand Royale 4*

Apart hotel Grand Royale 4*, Bansko

http://grandroyale.bg/

Early Booking Попусти

15% попуст за резервации и уплати до 30.09.2019 за пристигнувања во период 12.01-10.04.2020

10% попуст за резервации и уплати до 30.11 за пристигнувања во период 12.01-10.04.2020

Дополнилтени попусти

7=6, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за пристигнувања од 12.01.2020

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА

Не дозволено на никакви промени на потврдени резервации со попуст

Во случај на отказ на резервација резерваирана со попуст, хотел ќе ја наплати целата сума (100%), без разлика кога е откажана

Цените се дадени по соба на ноќ, услуга ноќевање со појадок, или полупансион (период 27.12-04.01.2020)

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Туристичката такса е вклучева во цена

Тип на сместување

27.12.2019 - 04.01.2020

05.01.2020 - 11.01.2020

01.12.2019 - 26.12.2019
12.01.2020 - 10.03.2020

11.03.2020 - 10.04.2020

Цена за две лица во One bedroom Apartment

117,72 €

76,30 €

65,40 €

56,68 €

Цена за четири лица во Two bedroom Apartmenт

218,00 €

136,25 €

109,00 €

98,10 €

Доплата за Полупансион

N/A

9,00 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок, освен за период 27.12-04.01 каде е полупансион

Користење на базен, парна бања, фитнес, арома сауна, релакс зона, детско катче, WIFI, Ски гардеробер, паркинг, трансфер до ски лифтот

Минимален престој

Studio - 2 + 1 pax

One bedroom Apartment 2 + 1 pax

Two bedroom Apartment 4 + 1 pax

 

ПОпусти

Деца до 2.99 год се сместуваат бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год бесплатно во период со улуга ноќевање со појадок, и 50% во период со услуга полупансион

Второ дете од 3-12.99 год плаќа 50%

Возрасно лице на дополнително легло плаќа70%