BOROVEC - Hotel Flora 4*
Hotel Flora 4*

Hotel Flora 4*, Borovets

ЛИНК ДО ХОТЕЛОТ

10% попуст за резервации направени до 15.10, платени до 30.10.2019

7=6, 8=7, 9=8 за престој во период 01.12.2019 - 25.12.201- и 05.03.2020- 31.03.2020

Попустите не се комбинираат

Цените се дадени по лице на ноќ во двокреветна соба, или за 2 лица во студио или апартман, услуга Полупансион

Цените се изразени вo евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд / Туристичка такса вклучена во цена

Тип на сместување

26.12.2019 - 03.01.2020

04.01.2020 - 04.03.2020

18.12.2019 - 25.12.2019 05.03.2020 - 11.03.2020

01.12.2019 - 17.12.2019 12.03.2020 - 31.03.2020

Person in Double room

60,97 €

46,27 €

35,39 €

29,94 €

Single room

116,50 €

71,86 €

56,62 €

47,91 €

Studio for 2 pax

128,48 €

100,17 €

79,48 €

66,42 €

Apartment for 2 pax

150,25 €

116,50 €

95,81 €

80,57 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на базен, фитнес

Максимално сместување

Double room - 2 + 1 pax

Single room - 1 pax

Studio - 2 + 1 pax

Apartment - 2 + 2 pax

Доплати

Новогодишна вечера (задолжителна) 62 еур за возрасен, 31 еур за деца од 2-11.99 год

Попусти

Деца до 1.99 год се сместуваат бесплатно

Прво дете од 2-11.99 год на дополнително легло се сместува бесплатно

Второ дете од 2-11.99 год на дополнително легло добива 60% попуст

Возрасно лице на дополнително легло 30% попуст